• header02

O firmie Podhoran Polska

Grupa Podhoran powstała w 1992 roku na terenie Republiki Czeskiej i od początku swego istnienia prowadzi produkcję palet drewnianych. Początkowo posiadaliśmy tylko jeden odział – czeski Podhoran Černíkov a.s. Dziś jesteśmy jednym z największych w europie dostawców palet drewnianych – naszą grupę tworzą filie na terenie Czech, Słowacji, Węgier, a od 2009 roku również w Polsce.

Nowoczesne zaplecze techniczne i nieustanny rozwój naszej firmy powodują, że spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Partnerów. Dzięki sześciu zautomatyzowanym liniom produkcyjnym, tworzymy nie tylko europalety, ale również palety drewniane w niestandardowych wymiarach, na specjalne zamówienie Klienta. Zaawansowane usługi logistyczne i zoptymalizowana lokalizacja fabryk powodują, że wyprodukowane przez nas palety drewniane docierają na czas do wszystkich odbiorców z Europy Centralnej.

Nasza grupa zatrudnia obecnie 150 pracowników. Każdego roku dostarczamy naszym Klientom ponad 2 miliony palet drewnianych, z czego 2/3 stanowią nowe palety, a 1/3 palety używane. Liczby mówią same za siebie – jesteśmy jednym z największych dostawców palet w Europie Środkowej. Naszą ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i terminową realizację zamówień. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Nowości
  • druzyna_piłkarska

Drużyna piłkarska Podhoran Polska

wrzesień 5th, 2016|0 Comments

Angażujemy się w przedsięwzięcia sportowe. Wspieramy Drużynę Podhoran Polska  grającą w Amatorskiej Lidze Piłkarskiej.

  • sziget

Sziget Festival

sierpień 15th, 2016|0 Comments

Rozpoczął się już Sziget Festival ! Dostarczyliśmy materiały do budowy trybun i Coloseum. Zapraszamy na festiwal i do galerii!

  • kostka

Modernizujemy plac i parking

sierpień 15th, 2016|0 Comments

Dla wszystkich odwiedzających naszą firmę modernizujemy plac i parking. Niebawem cała nawierzchnia będzie jak nowa, a użytkownicy będą  poruszać się łatwiej i bezpieczniej po całym terenie Podhoran Polska

  • wiata

Nowa wiata magazynowa

lipiec 29th, 2016|0 Comments

W lipcu zakończyliśmy budowę nowej wiaty magazynowej! Teraz w doskonałych warunkach i bezpiecznie możemy przechowywać nawet 25 tys. palet